Porady i Zamówienia:   +48 71 733 07 62 / sklep@bellugio.pl /

Świat stoi przed nami otworem, dzięki niewysokim cenom biletów lotniczych czy okazjom do nocowania w atrakcyjnych miejscach, nic więc dziwnego, że jednym z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są wyprawy w świat. Walizki na kółkach oferowane przez nasz sklep internetowy to dogodna możliwość spakowania wszystkich niezbędnych na wyjazd rzeczy w wykonane w wysokiej jakości walizki, które są w stanie przetrwać nawet najdłuższą podroż na koniec świata. 

O tym, jak istotne jest dobranie odpowiedniej walizki na kółkach, przekonał się każdy podróżny, zmuszony do pokonywania często ogromnych przestrzeni na współczesnych lotniskach. Oferowane przez nas sklep internetowy walizki to dobre ceny za produkty o wyjątkowej trwałości i eleganckich, wyróżniających się wzorach, umożliwiające spakowanie zarówno bagażu podręcznego wymaganego w tanich liniach czy większych bagaży osób wracających do miejsca docelowego po dłuższym pobycie np. na wyjeździe służbowym. 

Oferowane przez nas walizki dostępne są przez całą dobę w sprzedaży online, dzięki czemu wybór odpowiedniego modelu może zostać dokonany w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki skupieniu się na sprzedaży online, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowo korzystne ceny za markowe walizki tak uznanych marek na rynku, Belluggio, Ghepard czy Uinted Colors of Benetton. Ciekawe wzory i kolory oraz wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania pakowania bagażu pozwalają nie tylko na szybką i łatwą identyfikację naszego bagażu pośród innych na taśmie bagażowej, ale też wygodę spakowania wszystkich niezbędnych drobiazgów.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl