Porady i Zamówienia:   +48 71 733 07 62 / sklep@bellugio.pl /
Gwarancja

Produkty w sklepie Bellugio.pl objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Gwarancja ogranicza się do wartości zakupionego produktu. Gwarancja obejmuje wady wyrobu wynikłe w trakcie prawidłowej eksploatacji lub spowodowane defektami produkcyjnymi.

Gwarancja nie obejmuje wad wynikłych z powodu: uszkodzeń mechanicznych, chemicznych (rozpuszczalniki, kwasy, oleje, kwaśne deszcze itp.), celowego uszkodzenia wyrobu, ekstremalnych temperatur, uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania prawidłowej eksploatacji (w tym normalnego zużycia i wycierania wyrobu, użytkowania wyrobu niezgodnie z jego przeznaczeniem).  W przypadku wyrobów wykonanych ze skór z włosiem na zewnątrz, gwarancja nie obejmuje wycierania się okrywy włosowej (jest to naturalna właściwość skóry). Rozjaśnienia, naturalne ślady a także zmiany fizyczne (zagniecenia, otarcia) nie stanowią wady.

Wyroby ze skór należy chronić przed wysoką temperaturą, silnym nasłonecznieniem oraz przemoczeniem. Skóra nie jest odporna na działanie potu, który może powodować odbarwienia na produkcie. Należy pamiętać o podatności wyrobów ze skór naturalnych na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zatłuszczenia, niemożliwe lub bardzo trudne do usunięcia. Do czyszczenia nie należy używać agresywnych środków czyszczących, ale wyłącznie specjalnych środków przeznaczonych do konserwacji skór i materiałów. Produkty (głównie w ciemnych kolorach) mogą pozostawiać na ubraniach lekkie przebarwienia, szczególnie w miejscach narażonych na potliwość. Wyroby z zamszu, mogą pozostawiać na ubraniach niewielki meszek. Wynika to z naturalnej właściwości zamszu, który ma tendencje do wycierania się podczas użytkowania. 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: reklamacje@bellugio.pl lub telefonicznie: +48 71 733 07 62. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl