Porady i Zamówienia:   +48 71 733 07 62 / sklep@bellugio.pl /
Filtrowanie produktów
Super oferta

Produkty z ekoskóry marki Bellugio to najwyższa jakość materiału, która cieszy oko, dłonie i serce.

Choć produkcją galanterii skórzanej zajmujemy się od kilkudziesięciu lat, jesteśmy otwarci na zmiany i przede wszystkim wychodzenie naprzeciw Waszym oczekiwaniom!

Nasze produkty wytwarzane są z najwyższej jakości skóry ekologicznej, która w sposób genialny imituje skórę naturalną. W jakiś sposób? Po pierwsze są to walory wizualne – przepięknie się prezentuje, subtelnie odbijając światło. Kolejno materiał ten jest lekki, delikatny i bardzo przyjemny w dotyku.

Jakie są zalety ekoskóry?

Niewątpliwym dodatnim aspektem jest brak związku z udręką zwierząt. I choć nasze produkty skórzane nigdy bezpośrednio nie przyczyniają się do cierpienia istot żywych, rozumiemy każdą postawę i pragniemy wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Skóra ekologiczna wysokiej jakości jest materiałem odpornym na wszelkie zniszczenia, uszkodzenia i czynniki atmosferyczne.

Dla miłośników skórzanych rzeczy, którzy jednak nie chcą przepłacać to doskonała alternatywa. Skóra ekologiczna naszej produkcji jest niemal nie do odróżnienia od tej pochodzenia naturalnego. Na pierwszy rzut oka nikt nie zauważy różnicy, można nam wierzyć.

Niegdyś rzeczywiście dość łatwo było je odróżnić od siebie. Dziś jest to wyznanie nawet dla specjalistów.

A jak pielęgnować ekoskórę?

Ekoskóra nie potrzebuje czasochłonnych zabiegów, kosmetyków czy środków pielęgnacyjnych. Zasadą numer jest natomiast prędkie oraz delikatne podejście do materiału w razie zanieczyszczenia. W przypadku, gdy do wierzchniej warstwy przyczepi się piasek bądź okruszki należy usunąć je niezwłocznie jednak ostrożnie, by w żaden sposób nie uszkodzić powierzchni materiału. Co najlepiej zrobić? Jeśli mamy możliwość, do produktu z ekoskóry najlepiej użyć odkurzacza parowego bądź wilgotnej ściereczki.

Produkty z ekoskóry

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl