Porady i Zamówienia:   +48 71 733 07 62 / sklep@bellugio.pl /
Super oferta
Męski portfel skórzany RFID  - czarny
Męski portfel skórzany RFID - czarny

64,90 zł

szt.

Duży portfel męski z systemem RFID Bellugio - czarny

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 79,90 zł 79.90
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bellugio
Kod produktu: EM-109R-392-013
Kod GTIN:  5904089234101

Opis

Portfel męski Bellugio® został stworzony z najwyższej jakości skóry naturalnej, wykończonej subtelnym połyskiem. Zastosowana skóra jest niskoporowata i wyjątkowo gładka w dotyku, dzięki czemu portfel prezentuje się elegancko i jest przyjemny w użytkowaniu.

Model ten to klasyka gatunku – bez zapięcia, co sprawia, że doskonale nadaje się do przechowywania większej ilości gotówki, zachowując przy tym pełen komfort użytkowania.

Przemyślane wnętrze portfela oferuje wygodną organizację:

  • podwójna przegroda na banknoty,
  • kieszeń na bilon zapinaną na zatrzask,
  • dyskretną kieszonkę zapinaną na suwak,
  • 2 otwarte kieszonki poziome,
  • w sekcji zapinanej na zatrzask: 9 przegródek na karty oraz 2 przezroczyste kieszonki na dokumenty lub zdjęcia.

Autentyczność i jakość potwierdzają eleganckie tłoczenia we wnętrzu portfela: pierwsze z nich – „Genuine Leather” – świadczy o wykonaniu z prawdziwej skóry naturalnej, natomiast drugie – „RFID Secure” – potwierdza zastosowanie antykradzieżowego systemu ochrony danych, który zabezpiecza karty zbliżeniowe przed niepożądanym odczytem.

Całość dopełnia eleganckie tekturowe pudełko z grafiką marki, które sprawia, że portfel idealnie nadaje się na prezent dla wyjątkowej osoby. To połączenie klasy, bezpieczeństwa i praktyczności w jednym stylowym akcesorium.

Wymiary i cechy

materiał skóra naturalna
kolor czarny (black)
orientacja pozioma
wielkość średni
szerokość (cm) 12
głębokość (cm) 2,5
wysokość (cm) 10
waga (kg) 0,11
zabezpieczenie RFID tak
produkt sprzedawany z opakowaniem tak
miejsce na dowód rejestracyjny tak
zapięcie bez zapięcia
kraj pochodzenia Indie
gwarancja 2 lata

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zarejestrowani klienci Sklepu Bellugio, którzy kupili lub używali ten produkt, mogą wystawiać recenzję. Ocena podana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl