
Torba podróżna ze skóry ekologicznej marki Bellugio z miejscem na laptopa - czarna
Opis
Elegancka i funkcjonalna torba podróżna z ekoskóry marki Bellugio to gwarancja nie tylko wygodnej, ale także stylowej podróży.
Torba posiada dużą i bardzo pojemną komorę główną. Doskonale sprawdzi się na wyjazd służbowy, bowiem zmieścisz w niej laptopa, dokumenty i wiele innych niezbędnych rzeczy.
Torba posiada wydzieloną, zapinaną rzepem przegrodę na komputer, a także dwie mniejsze, otwarte kieszenie na dokumenty lub telefon komórkowy.
Ponadto na przedniej jak i tylnej części torby znajdują się dwie dodatkowe zewnętrzne kieszenie zapinane zamkiem błyskawicznym.
Torba posiada przymocowane na stałe solidne nylonowe uszy w całości obszyte materiałem skóropodobnym oraz możliwy do odpięcia parciany pasek na ramię o regulowanej długości. Dodatkowo torba posiada cztery małe metalowe nóżki.
Produkt jest sygnowany metalowym logo marki Bellugio umieszczonym na froncie torby.
Wymiary i cechy
| materiał | PVC |
| wielkość | średnia |
| szerokość (cm) | 46 |
| głębokość (cm) | 18 |
| wysokość (cm) | 30 |
| pojemność (l) | 20 |
| waga (kg) | 0,5 |
| gwarancja | 2 lata |
| materiał | PVC |
| podszewka | polyester |
| kolor | czarny (black) |
| wielkość | duży |
| bagaż podręczny | tak |
| szerokość (cm) | 48 |
| głębokość (cm) | 18 |
| wysokość (cm) | 30 |
| pojemność (l) | 20 |
| waga (kg) | 0,5 |
| zapięcie | na zamek |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Tylko zarejestrowani klienci Sklepu Bellugio, którzy kupili lub używali ten produkt, mogą wystawiać recenzję. Ocena podana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.